Moderní čajový obchod

Koncept – filozofie

Chceme vytvářet moderní prostor, který přinese nový zážitek a přístup k prezentaci čaje tak, aby se čaj přiblížil široké veřejnosti. V současné době je běžné, že se lidé zajímají o původ a kvalitu surovin, které konzumují, ale čaj, který nabízí  bohaté chuťové vjemy a zážitky, neprávem opomíjejí. Naší filozofií je vyjít vstříc těm, kteří chtějí čaj hlouběji poznat a zároveň ho udělat součástí svého dne.

Naši zákazníci oceňují, že si mohou čaj vybrat, na místě ochutnat, v klidu vypít a dozvědět se o něm co potřebují v profesionálním prostředí, na úrovni, která je běžná v jiných gastronomických odvětvích se zachováním estetické atmosféry, která je s čajem spjatá. K čaji se snažíme přistupovat bez předsudků, s maximální fundovaností s důrazem na autentické informace, které vycházejí z našich zkušeností a znalostí načerpaných během návštěv farmářů a čajových zahrad.Zaměřujeme se jak na kvalitní čaje určené ke každodenními popíjení, tak i na čajové speciality, které ocení zkušení a pokročilí pijáci. Chceme nabízet pouze čaje, které sami pijeme.

Proč právě degustační obchod a Karlín?

Měli jsme na výběr z několika lokalit a Karlín jsme zvolili hned z několika důvodů. Prvním byly možnosti, které nám poskytoval zamýšlený prostor a které jsme společně s architekty z A1Architects  vyhodnotili jako ideální pro naši ideu, aby v rámci jednoho obchodu vznikly dva světy – klidnější část určená k degustaci a posezení a živý, světlý prostor určený pro prezentaci čaje. Obchod má vysoké stropy, je prosvětlený velkými okny a celý interiér je vyroben z masivního jasanového dřeva. Tato kombinace dodává místu vzdušnou, klidnou a projasněnou atmosféru.

Druhým důvodem byla celková atmosféra rozvíjejícího se Karlína, který nabízí spoustu gastronomických zážitků v podnicích, které rezonují s naší filozofií kvality a hodnověrnosti nabízených produktů.

I když je dnes Karlín moderní a vyhledávanou čtvrtí, při návštěvě Tea Mountain na vás dýchne klid a nadhled. Přijďte se přesvědčit.

Křižíkova 488/115, 180 00 Praha 8
pondělí až pátek 11 – 20
+420 604 386 963
info@teamountain.cz

1. – 6. 7. – zavřeno