Naše služby

Dovoz čaje a velkoobchodní prodej

Jsme přímými dovozci čaje z celého světa. Čaje vybíráme přímo na zahradách a u farmářů, které osobně známe a klademe velký důraz na čaje pěstované v přirozeném režimu (čaje ze zahrad v čistém prostředí, kde se používá co nejméně zemědělské chemie, preferujeme čaje pěstované bez použití umělých hnojiv a pesticidů) s maximálním ohledem na životní prostředí. Nejsou pro nás důležité certifikáty, ale dobrý vztah a vzájemná důvěra s producenty a znalost místa a způsobu pěstování konkrétního čaje.
Nakupujeme také špičkové čaje z čajových soutěží z různých koutů světa a snažíme se zprostředkovat zážitek z pití toho nejlepšího co nejširšímu obecenstvu.
V naší nabídce najdete také kvalitní čajové nádobí.
Neváhejte nás kontaktovat a poradit se o tom, co vás zajímá. Rádi s vámi budeme spolupracovat, pomůžeme sestavit ideální čajový koncept a pro váš podnik vybereme ten nejvhodnější čaj. Našim zákazníkům také poskytujeme úvodní zaškolení personálu.

Řízené degustace a tematické ochutnávky

Během degustace se zaměříme na určité téma, které si vyberete.
Pod vedením zkušeného čajového degustátora si projdeme základní dělení čaje (bílé, zelené, polozelené, černé, …), procestujeme různé čajové oblasti, zaměříme se na konkrétní typ čaje nebo oblast. Degustaci připravíme dle přání zákazníka s přihlédnutím k úrovni znalostí a zájmu zúčastněných.
Degustace pro max. desetičlennou skupinu je tříhodinová.

Školení přípravy čaje

Je vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé či čajové profesionály.
Během dvou až tří hodin se naučíte to nejdůležitější o správné přípravě různých typů čaje a poznáte, že příprava čaje nemusí být komplikovaný rituál. Po skončení školení budete schopni připravit lahodný čaj sobě či vašim hostům.
Školení pro max. desetičlennou skupinu je tříhodinové.

Čajové pohoštění a občerstvení

Rádi přijedeme na vaši akci a připravíme čajové občerstvení či pohoštění dle vašeho přání (našeho umu a svědomí).

Párování čaje a jídla

Speciální služba našeho degustačního obchodu. Ve spolupráci se špičkovými kuchaři a cukráři pro vás v designovém prostředí připravíme několikachodové menu na zadané téma, a doprovodíme ho vybraným čajem. Poskytujeme prostor pro tzv. pop-up restaurace
a dotváříme originální menu na vysoké úrovni.

Ceny stanovujeme podle typu a rozsahu akce, napište nám pro více informací.